Styre HR Norge Rogaland

Hilde Kristoffersen

Hilde Kristoffersen
Styreleder
VP HR & HSEQ i Soiltech AS

Tlf: 95 82 26 36
hilde.kristoffersen@soiltech.no




Camilla H. Rekdal

Camilla H. Rekdal
Styremedlem (nestleder)
Leder opplæring og kompetanse i Lyse

Tlf: 91 61 31 35
camillarekdal@hotmail.com  





Anders Hanasand

Anders Hanasand
Styremedlem
HR Operations Supervisor i Halliburton

Tlf: 40 22 23 78
anders.hanasand@halliburton.com




Edita Vejzovic

Edita Vejzovic
Styremedlem (sponsoransvarlig)
Leder fagstab i Attende 

Tlf: 90 82 21 02 
editav@getmail.no




Caroline Nordbø Middelthon

Caroline Nordbø Middelthon 
Styremedlem (ansvar for sosiale media)
Manager People and Leadership i Equinor 

Tlf: 48 25 68 34
carmi@equinor.com



Stein Haga

Stein Haga
Styremedlem
HR-sjef i Sandnes Sparebank

Tlf: 99 26 62 74
stein.haga@sandnes-sparebank.no





Valgkomité

Hilde Ringereide (leder)
hilde.ringereide@lyse.net

Atle Knutsen
atle.knutsen@sr-bank.no

Olaug Merete Dybedal
olaug.merete.dybedal@hrnorge.no