Styre HR Norge Rogaland

Hilde Kristoffersen

Hilde Kristoffersen
Styreleder
HR & HSEQ - Soiltech AS

Tlf: 95 82 26 36
hilde.kristoffersen@soiltech.no




Hilde Ringereide

Hilde Ringereide
Nestleder
Tidligere HR-direktør i Norske Shell AS 

Tlf: 91 70 22 70  
hilde.ringereide@lyse.net




Elisabeth Falch

Elisabeth Falch
Styremedlem
Leder HR og prestasjonsutvikling i EiendomsMegler1 SR-Eiendom AS

Tlf: 95 75 18 84 
elisabeth.falch@em1.no 




Anders Hanasand

Anders Hanasand
Styremedlem
HR Operations Partner i Halliburton

Tlf: 40 22 23 78
anders.hanasand@halliburton.com




Atle Knutsen

Atle Knutsen
Styremedlem
Senior HR-rådgiver i Sparebank1 SR-Bank 

Tlf: 91 73 72 
atle.knutsen@sr-bank.no




Camilla H. Rekdal

Camilla H. Rekdal
Styremedlem
Leder HR og organisasjonsutvikling i Malthus Uniteam 

Tlf: 91 61 31 35
camilla.rekdal@malthusuniteam.com  





Edita Vejzovic

Edita Vejzovic
Styremedlem
Prosjektleder i Sonans Karriere AS 

Tlf: 90 82 21 02 
edita.vejzovic@sonans.no