Kate Aunaas Ingram
Fra konsept til virkelighet: Hvordan skape bærekraftig onboarding i praksis

Kate Aunaas Ingram er Vice-President Global Attraction & Mobility i Statkraft. Hun har hatt ansvar for etableringen av et Attraction and Mobility team, og under hennes ledelse har de startet et globalt prosjekt for å transformere onbordingen i Statkraft. Tidligere har hun blant annet flere år bak seg som Employer Branding, Recuitment and Talent Management i Orkla ASA og Talent Acquisition Manager i Coca-Cola.

Sentrale punkter som vil belyses:

Statkraft lanserte etter en omfattende utviklingsprosess sitt nye, globale datadrevne onboardingprogram i september 2024. Men hvordan gå fra tegnebrettet til praksis? Kate Aunaas-Ingram vil dele hvordan de gjennom bred involvering og bruk av data har implementert et komplekst konsept til en helhetlig og inspirerende opplevelse som allerede har levert verdi til organisasjonen.

  • Involvering og forankring av ledere og andre interessenter for at implementering av onboardingprosessen skal fungere i praksis
  • Bruk av innsikt og data for å kvalitetssikre og forbedre onboardingprosessen
  • Resultater så langt for de nyansatte og virksomheten

Delta på Onboardingkonferansen 2025 - se program og meld deg på her